Vivus.lt greitasis kreditas dabar, o grąžinimas po 3 mėnesių

Greitasis kreditas iš Vivus.Lt ?

Greitasis kreditas dabar, o pradėti grąžinti galima po 3 mėnesių

Greitasis kreditas iš visus creditJeigu bent kiek domitės Lietuvos ekonomika, pastebėsite, jog pastaraisiais metais paslaugų bei prekių rinkoje atsirado neįtikėtinai daug kompanijų, siūlančių momentinių kreditų paslaugas. Neslėpsiu – šiandieną taip pat norėčiau pašnekėti apie vieną iš kompanijų, tai yra Vivus.lt, paminėdamas esminius pozityviuosius bei neigiamus argumentus. Viliuosi, jog straipsnis jums bus informatyvus.

Visų pirma, norėčiau pradėti nuo paaiškinimų, kokiais būdais greitasis kreditas galėtų būti pasisavintas minėtosios bendrovės dėka. Iš viso yra keturi būdai.

  • Pirmasis, kuris, tiesa, dar yra įvardijamas, kaip pats greičiausias – paskola internetu. Viskas, ką jums reikia padaryti, – apsilankyti Vivus.lt tinklalapy, užsiregistruoti bei pateikti paraišką norimai pinigų sumai gauti.
  • Antras būdas, norint, jog jums būtų suteiktas greitasis kreditas, yra „pėdinimas“ į artimiausią spaudos kioską – šioje įstaigoje reikės užpildyti dokumentus, pateikti asmens tapatybės kortelę ir pinigėliai taps Jūsų.
  • Trečiasis metodas – apsilankymas „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuje. Įstaigoje bus patikrintas jūsų mokumas, kiti svarbūs niuansai, be kurių nebūtų išduodamas kreditas. Testą, jeigu būtų galima taip išsireikšti, „išlaikius“ pinigai bus pasiekiami ranka.
  • Matyt, jog rečiausiai naudojamas, tačiau taip pat reikalaujantis paminėjimo metodas – „Perlo“ terminalai. Procesas yra lygiai toks pat, kurį galimai sutiktumėte pasinaudoję spaudos kiosko funkcija.

Kaip patys matote, visiškai nesvarbu, kurį metodą pasirinksite, pinigėlius gausite per penkiolką minučių, o tai ir yra įstabiausia bei labiausiai žavinti Vivus.lt kreditorių bendrovės savybė.

Vivus.lt išsiskiria dar ir tuo, jog klientams suteikia puikias paslaugas, siekiant pasiimti kreditą kelionei. Turima omenyje tai, jog šiuo metu greitieji kreditai yra skolinami tokiu principu – pinigais pirmus tris mėnesius galėsite naudotis nemokamai, mat palūkanos pradės skaičiuotis tik nuo ketvirtojo kalendorinio mėnesio.

Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų suvokti, jog net ir gaunant tokio tipo lengvatas, vis tiek nereikėtų per daug atsiplaiduoti. Prieš imant kreditą, išsiaiškinkite, ar sugebėsite atėjus grąžinimo laikotarpiui, pinigus grąžinti. Esant pozityviam atsakymui, nieko neverta ir laukti.

Deja, tačiau yra ir neigiamų niuansų, kuriuos bet kokiu atveju reikėtų peržvelgti. Kaip ir daugelio bendrovių, taip ir šios viena iš pagrindinių ydų – aukštos palūkanos. Turiu omenyje tai, jog imant paskolą, o ypač ilgam laikotarpiui, reikės grąžinti kur kas didesnę sumą. Mat procentaliai palūkanos viršija šimtą procentų. Nors konsultavimas ir nėra didžiulė yda, tačiau ne visuomet Vivus.lt komanda galės jums suteikti atsakymą efektyviai. Be šių mažų minusų, daugiau nė nėra ką paminėti.

Taigi, kaip ir kiekviena, kreditus dalijanti bendrija, taip ir ši nėra tobula, tačiau, juk nieko nėra be ydų, tiesa? Visa esmė, jog prieš naudodamiesi paslauga greitieji kreditai, tinkamai išanalizuotumėte asmeninę finansinę situaciją. Jeigu išsaiškintas rezultatas Jus tenkins, nematau priežasčių, dėl kurių neturėtumėte pasinaudoti paslauga.